Příměstský Inlinespeed.cz rychlobruslařský kemp pro malé závodníky

od 3 000
ubytování
Bez ubytování- zázemí klubovna Zeleneč
doprava Vlastní

Filtr

KEMP bez ubytování, pouze denní program od 8 -16 hod.

S myšlenkou příměstských táborů se jistě už každý setkal, nicméně soustředění pro děti ze závodních oddílů stejnou formou tu ještě nebylo!

Pro tuto jedinečnou, ale na poslední chvíli připravenou akci se uvolnilo místo a termín po jiném nenaplněném příměstském táboru, takže využijeme Zelenečské plochy a zázemí a nabídneme zábavu a trénink pro oddílové děti, které tou dobou budou doma a budou mít chuť společně potrénovat techniku pod dohledem Matěje Krupky z KSBM Praha.

Věnovat se budeme samozřejmě i hrám na bruslích a aktivitám vedle bruslení, ale hlavním cílem je se zaměřit na dovednosti, na které v běžných trénincích v oddílech není čas, nebo se tak často nedělají.
Využijme "okurkové sezóny", tedy díry v závodním programu, a pojďme se společně posunout dál, ať po prázdninách v září na závodech vaše děti zazáří:-).

Co se týká organizačních bodů:

Termín kempu je 8.-10.7., každý den od 8. do 16. hodin, kdy se o děti kompletně postaráme.
KEMP bez ubytování, pouze denní program od 8 -16 hod., zázemí v klubovně na hřišti SK Zeleneč.

Potkávat se budeme v Zelenči na adrese Bezručova 439, kam lze děti dovézt autem, nebo tam jezdí přímé vlakové spojení z centra Prahy.
Zajištěna bude pro děti strava 3x denně - svačina - oběd - svačina, stejně tak jako pitný režim.
Vedle asfaltové plochy s vyznačenou dráhou bude k dispozici i hřiště na míčové hry a krytá hala s možností bruslení pro případ deště, takže se rozhodně nudit nebudeme.
Každý účastník také obdrží malý dárek od CK FIT
Kurz je vhodný pro děti od 8 do 14 let, které se chtějí věnovat inline rychlobruslení, starší děti či děti z kroužků bruslení (nejsou členy závodních oddílů) se mohou zúčastnit po předchozí domluvě s organizátory kempu.

Kapacita je omezena počtem účastníků, ať se všem dětem dostane dostatečné péče!

Cena kompletního balíčku je 3000,- Kč/dítě

Přihlášení probíhá přes rezervační portál společnosti CK FIT www.ckfit.cz

Protože víme, že je termín dost blízko, tak máme pro účastníky, kteří nebudou s přihláškou otálet, do neděle 21.6.2020 23:59 slevu 10%.

Těšíme se na vás!
Matěj Krupka

KEMP je bez ubytování, pouze denní program od 8 -16 hod.

Mapa polohy hotelu