POWER JÓGA s Veronikou Hrabákovou

od 3 690
ubytování
Amálka
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Můžete se těšit na tyto lekce jógy: jemná ranní, 2x večerní jóga, workshop.

Lektorka: Mgr. Veronika Hrabáková, tel.: 775 174 705, veronikahrab@centrum.cz, www.veronikahrabakovapoweryoga.cz.

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí, FIT jógový program, neomezený vstup do hotelového bazénu s vířivkou, wellness v určených časech, parkovné. Jednolůžkový pokoj za příplatek!
V ceně není zahrnuto: individuální pojištění proti případnému stornu (nemoc, nenadálá událost...) - doporučujeme doobjednat při rezervaci pobytu, místní poplatky - hradí se v hotelu.

Lekce: předběžné časy cviční
Pátek 18.30-19.45 hod. seznámení, večerní jóga
Sobota: 11-13.00 hod. workshop, 18.30-19.45 hod. večerní jóga
Neděle: 8.00-9.15 hod. jemná ranní jóga-zdravá záda

Další důležité časy pro Vaše plánování:
check-in od 14. hod., check-out do 10 hod.
Snídaně 7:30-10:00 hod.
Lze doobjednat masáže, objednávky na tel. 416 811 114 nebo na info@hotel-amalka.cz

Domácí mazlíčci mají do hotelu vstup zakázaný.
Pokoje hotelu jsou nekuřácké.

Popis

Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek jako je například hora Říp. Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness.

Ubytování

Designově a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační. Na pokoji vlastní koupelna s WC, WIFI připojení zdarma, telefon, TV.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Hotelový bazén s vířivkou, privátní vířivka, wellness (finská sauna, infra sauna, solná komnata, odpočívárna, ochlazující bazének), masáže, možnost zapůjčení hotelového Segwaye, tenisové kurty, restaurace, pivnice se samovýčepy.

Okolí

Památky: Hora Říp s kaplí sv. Jiřího, Roudnický zámek, muzeum a další historicky zajímavé části města Roudnice, Veltruský zámek, Terezínský památník, historicky známé město Litoměřice, Mělnický zámek, Mělnická kostnice, zámek Libochovice, Kokořínsko, zámek Nelahozeves.

Doprava

Autem: z Prahy – 42 km, z Teplic – 48 km.

Mapa polohy hotelu