ZUMBA pobyt s Evou Novotnou

od 3 690
ubytování
VZ Bedřichov
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Lektorka: Eva Novotná, ZumbaEvca@seznam.cz

Můžete se těšit na 4 roztančené lekce ZUMBY® s Evou.

V ceně zahrnuto: ubytování se snídaní formou bufetu, ZUMBA program, 1x denně vstup do vodního ráje na 75 min, Wifi připojení, pojištění proti stornu zájezdu, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!
Cena nezahrnuje: místní poplatky, parkovné, večeře.

Důležité časy pro Vaše plánování: check-in od 14. hod., check-out do 10 hod.
Snídaně 7:30-9:30 hod.

Předběžné časy cvičení:
pátek 19:00 - 20:00 hod.,
sobota 7:30 - 8:30 hod., 17:00 - 18:00 hod.,
neděle 7:30 - 8.30 hod.

Popis

Hotel VZ Bedřichov se nachází 1 km od Špindlerova Mlýna, přímo v srdci Krkonošského národního parku. V hotelu naleznete rozsáhlé wellness centrum s Vodním rájem. 800 metrů od hotelu leží lyžařský areál Medvědín. Posilnit se můžete v hotelové restauraci, která se specializuje na českou kuchyni.

Ubytování

Luxusní dvou až čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou, televizorem a chladničkou.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Vodní ráj s tobogánem, vodním hřibem a dětským bazénkem, Finská sauna, parní sauna a solná sauna, Kneippův chodník, vířivka, solárium, masáže, Beauty centrum, tenisová hala a kurt, squash, fitness centrum, kuželna, střelecký trenažér.

Další služby

V hotelových prostorech recepce, jídelny, hotelového baru a restaurace u Medvěda lze využít bezplatné internetové připojení přes bezdrátovou síť WiFi. Parkovné 50,– Kč auto/noc. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Tipy na výlety: Vrchlabí – 15 km, Harrachov – 50 km, Jilemnice – 21 km, Pec pod Sněžkou – 45 km, ZOO Dvůr Králové nad Labem – 55 km, zámek Kuks 60 km.

Doprava

Auto – po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, u parkoviště Hromovka doleva, za hotelem Montána doleva (parkování na odstavné ploše vzdálené cca 50 m od hotelové budovy).

Mapa polohy hotelu