Víkendový pobyt s Lenia Yogou

od 6 090
ubytování
Resort sv. František- Erlebachova bouda
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Lektorka: Klatovská Lenka, info@lenia-yoga.cz.

Cena zahrnuje: ubytování na vícelůžkovém pokoji se snídaní formou bufetu, vjezd do národního parku, lázeňský poplatek, Wifi, vstup do wellness (v plavkách), pojištění storna pobytu, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: večeře, parkovné. /Parkování 200 Kč/auto /noc (den).

Tento jógový víkend se bude tématicky točit kolem knih Veroniky Hurdové o holčičce Agnes. V průběhu víkendu budeme stoupat na Horu a v průběhu toho nás čeká několik zastavení a příležitostí potkat se se sebou. Příběh bude zakomponován do jógových praxí i meditací. Těším se velmi na potkání, Lenka


Jógový program (předběžné časy cvičení):
pátek 17:30-19:00 hod.,
sobota 7:30-9:00 hod.,
sobota 17:00-18:30 hod.,
neděle 7:30-9:00 hod.Důležité časy pro Vaše plánování: check-in – od 15.00 hod., check-out – do 11.00 hod
Restaurace vaří do 21.30 hod.


Wellness : na co vše se můžete těšit.

- bazén 9 x 4 m s protiproudem a masážní lavicí

- parní prohřívárna

- bio prohřívárna

- Kneippův chodník

- Infra prohřívárna

- dvě zážitkové sprchy

- dvě relaxační místnosti

- 2x whirpool

- Finská sauna

Ubytování

Resort Sv. František - Erlebachova a Josefova bouda se nachází nad Špindlerovým Mlýnem ve výšce 1150 m n.m. Nabízíme ubytování ve čtyřech různých objektech. Můžete si vybrat od jednoduchého až po velmi komfortní ubytování. 

Nově zrekonstruovaný hotel Erlebachova bouda nabízí vzdušné, prostorné pokoje v horském stylu. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny. V koupelně je vždy sprchový kout a u dvou pokojů vana. Všechny pokoje mají mini chladničku. Balkonové pokoje navíc pracovní koutek a pokoj exclusive v nejvyšším patře dřevěné podium s lenoškou a prosklenou stěnu s dokonalým panoramatickým výhledemWi-Fi připojení je zdarma v celé budově. Výtah v hotelu umožní příjemný pobyt i osobám se sníženou pohyblivostí. K dispozici je i bezbariérový pokoj. V hotelu jsou dvě restaurace (designová restaurace scelodenním provozem a horní panoramatická restaurace, která Vám poslouží kpráci nebo k odpočinku), wellness, dětský koutek a hotelová kaple.

Horský hotýlek*** Josefova bouda prošel na podzim roku 2009 kompletní rekonstrukcí. Ubytovací část nabízí dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje, které splňují požadavky moderního ubytování v jednoduchém horského stylu. Spojení cihel a dřeva vytváří jedinečné kouzlo prostoru. Úžasný pohled na hřebeny hor. Útulná krkonošská restaurace s krbem a prosklenou stěnou Vám poskytne unikátní rozhled do krkonošské přírody. Wifi připojení zdarma v celé budově. Vlastní parkoviště se nachází přímo u Josefovy boudy, autobusová zastávka ve vzdálenosti 150 m.

Check-in možný po 15 hod., check-out do 10 hod.
Při předpokládaném příjezdu po 20 hod. prosíme o včasnou zprávu tel. 499 523 329 /hotelová recepce/.Stravování

Snídaně formou bufetu podávané v čase 7:30 - 9:30 hod. v Josefově boudě (cca 150 m od boudy Erlebachovy).
Večeře není v ceně, je možné si vybrat a la carte, kuchyně vaří do 21:30 hod.


Můžeme Vám nabídnout tři různé restaurace. Designovou a panoramatickou restauraci s úžasným výhledem na hřebeny hor v Erlebachově boudě nebo krkonošskou hospůdku v Josefově boudě. Všechny restaurace jsou otevřeny nejen pro hotelové hosty, ale i pro všechny horské poutníky a cestovatele. Zaměřujeme se na českou i mezinárodní kuchyni.Doprava

Příjezd autem: Vrchlabí-Špindelrův Mlýn-dále po hlavní silnici směr Špindlerova bouda (v zimě nutné sněhové řetězy!). Parkoviště u hotelu je zdarma.

Příjezd autobesem: Ze Špindlerova Mlýna jezdí každou hodinu v sezóně (mimo sezónu každé 2 hodiny) směr Špindlerova bouda, výstupní zastávka Malý Špičák (cca 20 m od hotelu).

Mapa polohy hotelu