Mega FIT víkend V. s TOP lektory CK FIT

od 3 390
ubytování
VZ Bedřichov
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Program: máte jedinečnou možnost vyzkoušet styly cvičení, které Vám vyhovují či chcete vyzkoušet poprvé.

Jak to funguje..??:
uděláte si rezervaci a vyberte si svůj oblíbený program dle nabídky konkrétního lektora - nutno v rezervaci označit
(POZOR OZNAČUJETE VŽDY JEDNOHO LEKTORA).
Tento program si tím zarezervujte jako Váš hlavní - místo máte tedy automaticky rezervováno + máte možnost vyzkoušet zdarma lekce z nabídky ostatních lektorů (ty si budete moci rezervovat po příjezdu do hotelu - na recepci budou k dispozici seznamy volných míst na ostatní lekce a lektory).

Styly cvičení:
jóga, powerjóga, jóga pro zdravá záda, SM-systém, pilates, asthanga jóga, lunch jóga,Vinyasa jóga.

Program dle jednotlivých lektorů:
Program s Ivou Hyťhovou - 2x SM-systém (cvičení pro zdravá záda), 2x pilates
Program s Janou Hrbkovou - 4x lekce jógy (2x ranní jóga pro zdravá záda, lunch jóga, večerní jemná powerjóga)
Program s Evou Lebduškovou - 4x lekce ZUMBY,
Program s Reginou Šimoníčkovou - 2x Vinyasa jóga, 1x I.série Asthanga jógy (90 min.).

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí formou bufetu ve vícelůžkovém pokoji, cvičební program - vyberete si svého lektora nebo oblíbený program + máte možnost vyzkoušet lekce z nabídky ostatních lektorů (např. jóga, jóga pro zdravá záda, Pilates, SM-systém, Zumba, Powerjóga ....), 1x denně vstup do Vodního ráje v délce 75 min., Wifi připojení, místní poplatky, bonus ke každému objednanému pevnému lůžku (neplatí pro přistýlku) zdarma lanovky Skiareálu Špindlerův Mlýn (1x denně, obousměrná jízda), dáreček od CK FIT, malé občerstvení po lekci.

Přihlášky a platby do 15.9.2019!
Check-in možný od 14. hod., check-ou do 11 hod.

Popis

Hotel VZ Bedřichov se nachází 1 km od Špindlerova Mlýna, přímo v srdci Krkonošského národního parku. V hotelu naleznete rozsáhlé wellness centrum s Vodním rájem. 800 metrů od hotelu leží lyžařský areál Medvědín. Posilnit se můžete v hotelové restauraci, která se specializuje na českou kuchyni.

Ubytování

Luxusní dvou až čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou, televizorem a chladničkou.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Vodní ráj s tobogánem, vodním hřibem a dětským bazénkem, Finská sauna, parní sauna a solná sauna, Kneippův chodník, vířivka, solárium, masáže, Beauty centrum, tenisová hala a kurt, squash, fitness centrum, kuželna, střelecký trenažér.

Další služby

V hotelových prostorech recepce, jídelny, hotelového baru a restaurace u Medvěda lze využít bezplatné internetové připojení přes bezdrátovou síť WiFi. Parkovné 50,– Kč auto/noc. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Tipy na výlety: Vrchlabí – 15 km, Harrachov – 50 km, Jilemnice – 21 km, Pec pod Sněžkou – 45 km, ZOO Dvůr Králové nad Labem – 55 km, zámek Kuks 60 km.

Doprava

Auto – po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, u parkoviště Hromovka doleva, za hotelem Montána doleva (parkování na odstavné ploše vzdálené cca 50 m od hotelové budovy).

Mapa polohy hotelu