Pinia Hotel & Resort

Filtr

Můžete se těšit na tyto styly jógy: 2x vinyasa jóga, ranní rocket jóga, večerní jógové protažení.
Lektorka: Anna Augustinová, yoga.anna.augustinova@gmail.com.

V ceně zahrnuto: ubytování na dvoulůžkovém pokoji s polopenzí formou bufetu (sdílený pokoj, 1L pokoj za příplatek), jógový cvičební program, volný vstup do bazénu a whirlpoolu, saunového světa, fitness, parkovné. Jednolůžkový pokoj za příplatek! V ceně není zahrnuto: pojištění proti případnému stornu ze strany klienta - lze při rezervaci objednat přes CK FIT, místní poplatky.

Důležité časy pro Vaše plánování: check in v pátek od 14. hodin, check-out v neděli do 11 hod.

Jógový program: lekce jógy jsou vedeny ve stylu vinyasa jógy - plynulé přecházení mezi pozicemi, pozornost k propojení dechu a pohybu. Během víkendu projdeme jak klidnými protahovacími lekcemi, tak lekcemi dynamičtějšími.
Každý vždy cvičí podle svých možností a tak aby mu bylo po lekci příjemně.

Součástí víkendu bude v pátek večer krátké vytvoření osobní sankalpy (pozitivní záměr/afirmace), každý jen sám v sobě a pro sebe.

Kdo bude chtít strávit celý víkend aktivně, může se v sobotu přidat k menšímu výšlapu v okolních horách/vyrazit sám;
kdo naopak upřednostní relax, může využít wellness možností, které hotel nabízí.

Příjemné uvolnění kromě jógy doplní i možnost saunování, bazénu a vířivky.
Kdo chce strávit víkend opravdu aktivně jistě ocení možnost využití fitness v hotelu.

PÁ:
17:30-18:45 hod. - uvítání + vinyasa jóga + vytvoření sankalpy

SO:
8:00 - 9:15 hod. - ranní rocket jóga (není potřeba žádná předchozí znalost sestavy) - dynamické cvičení jógy s plnou koncentrací na dech
18:00-19:00 hod. - klidné večerní jógové protažení

NE:
8:00 - 9:15 hod. - ranní vinyasa (začínáme pozdravy slunci - znalost není nutná; a pokračujeme dalšími příjemnými plynulými sekvencemi)

Popis

Pinia Hotel & Resort se nachází ve Špindlerově Mlýně, v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady, která je nejvýše položenou přehradou na Labi, v nadmořské výšce 740 metrů. Přímo u hotelu se nachází sjezdovka s lanovkou Labská. Hotel je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak i pro zimní běžecké túry po hřebenech Krkonoš. Skvělý servis, vysoká úroveň gastronomie, nadstandardní wellness služby pro ty nejnáročnější hos­ty.

Ubytování

Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností využití přistýlky, twin room, neboli pokoj s oddělenými postelemi. Vybavení pokojů: SAT TV, Wi-Fi připojení k internetu zdarma, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchou, WC a fénem, bezpečnostní schránka, bezpečnostní zámkový systém na karty, pracovní stůl, přistýlka a dětská postýlka na vyžádání.

Pokoje Superior, pokoje vyšší kategorie jsou navíc vybavené minibarem, županem a pantoflemi.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Wellness centrum – bazén a whirlpool, saunový svět, kryokomora – polárium (sezónní provoz), rašelinové zábaly, turbosolárium, vířivé vany. Pétanque, kulečník.

Další služby

Posilovna, masáže, kosmetické ošetření, exotické tělové rituály, magnetoterapie. V zimní sezóně lze zakoupit skipasy přímo v hotelu. Parkování u hotelu zdarma.

Okolí

Hotel leží 100 m od sjezdovky Labská, asi 3 km od sjezdovek ve Sv. Petru a na Medvědíně. Ke sjezdovkám Vás přiblíží hotelový skibus. Od hotelu, z Labské je nádherný výhled na Labskou přehradu, která je nejvýše položenou přehradou na Labi. Hotel je vynikajícím startovním místem pro výlety pěšky, na kolech i na lyžích.

Doprava

Autem z Prahy: 2 hod., 145 km z Prahy po Mladoboleslavské dálnici směr Turnov, dále směr Semily, Vrchlabí, Benecko, Špindlerův Mlýn.

Mapa polohy hotelu