Jógový pobyt s Michaelou

od 3 540
ubytování
VZ Měřín
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Ve dnech: 4. 6. - 6. 6. 2021 se můžete těšit na 4 lekce jógy přizpůsobené potřebám účastníků víkendového pobytu.
Lektorka: Michaela Hotová, tel. 777 670 525, www.jogovani.cz.

V ceně zahrnuto: ubytování se snídaní na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, FIT jógový program, místní poplatky, vstup do aquacentra. Jednolůžkový pokoj za příplatek 600 Kč!
Možnost dokoupení večeří 360 Kč/pobyt.

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO PARKOVNÉ.

Přihlášky do 10. 5. 2021!

Předběžný program cvičení:
pátek 18:00 - 19:10 hod. - seznámení, jógové protažení po cestě
sobota 8:00 - 9:00 hod. - jógové probuzení, pozdravy slunce
sobota 18:00 - 19:10 hod. - pozdravy měsíci, balanční pozice
neděle 8:00 - 9:00 - jógové probuzení

Důležité časy:
Check-in od 14. hod., check-out do 10 hod.
Snídaně 7:30 - 9:45 hod.

Popis

Velmi komfortní turisticko-rekreační centrum, které leží na pravém břehu Slapské přehrady cca 60 km jižně od Prahy. Součástí hotelu je aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, vířivkou, tobogánem a wellness centrem. V letním období jsou pro Vás připraveny venkovní kurty na tenis, volejbal, beach volejbal, půjčovny loděk, šlapadel, sportovních potřeb a kol.

Ubytování

Komfortní dvoulůžkové pokoje s koupelnou se sprchovým koutem, WC, LCD televizorem, chladničkou, trezorem a telefonem. Moderně zařízené pokoje jsou po celkové rekonstrukci v roce 2010. Krásná vyhlídka z balkónů na vodní nádrž Slapy nebo na les obklopující hotel uchvátí téměř každého klienta.

Stravování

Pobyt se snídaní nebo polopenzí (nejčastěji podávané formou bufetu).

Vybavení hotelu

Aquacentrum s tobogánem, vířivkou, dětským brouzdalištěm a vodní řekou. Wellness centrum a balneo centrum, sauna, pára, solárium, různé druhy masáží: relaxační masáže, thajské, sportovní, medové zábaly a další… Kneippův chodník, floating, solná jeskyně.

Další služby

Restaurace, kavárna, bowling a fitness. Pes je povolen jen do váhy 10 kg.

Okolí

Zámek Konopiště, město Dobříš s rokokovým zámkem a terasovitou francouzskou zahradou s hodnotnou sochařskou výzdobou, oranžerií a parkem.
Zámek Jablonná, Orlík, Slapská přehrada. Krásné scenérie řeky Vltavy a lesy v blízkém okolí.

Doprava

Varianta A: z Prahy po D1, u Modletic odbočit a pokračovat směr: Jesenice, Jílové u Prahy, Kamenný přívoz, Krňany, Vysoký Újezd, Blaženice, Jablonná, Měřín.
Varianta B: z Prahy výjezd směr Zbraslav, na kruhovém objezdu u Zbraslavi směr Štěchovice, pokračujeme směr Davle, Slapy, Rabyně, Jablonná, Měřín.
Autobusová doprava:pravidelná autobusová linka z Prahy – Smíchovské nádr., autobus č. 390, poté přestup na č. 438, cílová zastávka Rabyně, Měřín. Je vzdálená cca 800 m od hotelu.

Mapa polohy hotelu