FIT víkendový pobyt na Slapech

od 3 940
ubytování
VZ Měřín
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Můžete se těšit na tyto lekce cvičení: Problémové partie, Pilates, Kruhový trénink, Břišní pekáč , Aktivní regenerace těla míčky, Aqua-aerobic.

Lektorka: Věra Beroušková, fitsverou@seznam.cz.

V CENĚ ZAHRNUTO: ubytování na dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky, snídaně formou bufetu,
FIT cvičební program, neomezený vstup do wellness, pojištění zrušení objednaných služeb, pojištění CK proti úpadku. Jednolůžkový pokoj za příplatek!


V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO: parkovné, místní poplatky, večeře.

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM CVIČENÍ:
pátek 17-18 hod. - Problémové partie,
sobota 7:30 -8:30 hod. - Pilates, 16-17 hod. - Kruhový trénink, 17-17:30 hod. - Břišní pekáč, 17:30-18 hod. - Aktivní regenerace těla míčky
neděle 10-10:45 hod. - Aqua-aerobic.Pobyt začíná příjezdem po 14. hod a končí v neděli v 11 hod.
Pobyt bude realizován při minimálním počtu deseti cvičících.

Popis

Velmi komfortní turisticko-rekreační centrum, které leží na pravém břehu Slapské přehrady cca 60 km jižně od Prahy. Součástí hotelu je aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, vířivkou, tobogánem a wellness centrem. V letním období jsou pro Vás připraveny venkovní kurty na tenis, volejbal, beach volejbal, půjčovny loděk, šlapadel, sportovních potřeb a kol.

Ubytování

Komfortní dvoulůžkové pokoje s koupelnou se sprchovým koutem, WC, LCD televizorem, chladničkou, trezorem a telefonem. Moderně zařízené pokoje jsou po celkové rekonstrukci v roce 2010. Krásná vyhlídka z balkónů na vodní nádrž Slapy nebo na les obklopující hotel uchvátí téměř každého klienta.

Stravování

Pobyt se snídaní nebo polopenzí (nejčastěji podávané formou bufetu).

Vybavení hotelu

Aquacentrum s tobogánem, vířivkou, dětským brouzdalištěm a vodní řekou. Wellness centrum a balneo centrum, sauna, pára, solárium, různé druhy masáží: relaxační masáže, thajské, sportovní, medové zábaly a další… Kneippův chodník, floating, solná jeskyně.

Další služby

Restaurace, kavárna, bowling a fitness. Pes je povolen jen do váhy 10 kg.

Okolí

Zámek Konopiště, město Dobříš s rokokovým zámkem a terasovitou francouzskou zahradou s hodnotnou sochařskou výzdobou, oranžerií a parkem.
Zámek Jablonná, Orlík, Slapská přehrada. Krásné scenérie řeky Vltavy a lesy v blízkém okolí.

Doprava

Varianta A: z Prahy po D1, u Modletic odbočit a pokračovat směr: Jesenice, Jílové u Prahy, Kamenný přívoz, Krňany, Vysoký Újezd, Blaženice, Jablonná, Měřín.
Varianta B: z Prahy výjezd směr Zbraslav, na kruhovém objezdu u Zbraslavi směr Štěchovice, pokračujeme směr Davle, Slapy, Rabyně, Jablonná, Měřín.
Autobusová doprava:pravidelná autobusová linka z Prahy – Smíchovské nádr., autobus č. 390, poté přestup na č. 438, cílová zastávka Rabyně, Měřín. Je vzdálená cca 800 m od hotelu.

Mapa polohy hotelu