Úplňkový jógový pobyt s Michalem Rauerem

od 6 850
ubytování
Resort Svatá Kateřina
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Nádherné místo na které jezdím moc rád. Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na čtyři dny vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy (pranajáma, asány, relaxace, meditace). Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života.

V průběhu pobytu v nádherném prostředí zažijete 6 lekcí jógy Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, automatickou kresbu čaker, bubnování. Cvičení bude probíhat ráno i večer a v případě příznivého počasí budeme cvičit venku v přírodě. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto velmi luxusním resortu.

Lektor: Michal Rauer, http://michalrauer.cz/.

Ubytování se snídaní (formou bufetu), jógový program, volný vstup do wellness hotelu Sv.Kateřina (finská sauna, aroma sauna, parní lázně, whirlpool, relaxační místnost), 1x2 hodinový vstup do Ájurvédského pavilonu, volný vstup do posilovny. V ceně je bezplatné parkování vozu na oploceném, nehlídaném parkovišti v Počátkách a pohodlný transfer shuttle busem z parkoviště do Resortu Svatá Kateřina a zpět.
Cena nezahrnuje místní poplatky.

Pobyt začíná v pátek příjezdem po 14. hod a končí v neděli v 10 hod. Pobyt bude realizován při minimálním počtu 10 cvičících.

Popis

Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto velmi luxusním resortu.

Ubytování

Luxusní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem. Samozřejmostí na pokoji jsou froté trepky a župany.

POBYT DĚTÍ DO 8-MI LET NENÍ V TOMTO OBJEKTU POVOLEN. Vyjma předem vypsaných termínů.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Wellness & Spa ve Svaté Kateřině poslouží k tomu nejlepšímu odpočinku, jaký si jen můžete přát. Naleznete zde:
  • finskou saunu,
  • aromaterapeutickou saunu,
  • solnou lázeň,
  • aromaterapeutickou parní lázeň,
  • orientální bahenní terapii Rasulbath,
  • lázně a procedury v pěti hydromasážních vanách se speciálními vodními a vzduchovými masážními funkcemi,
  • aromaterapeutické koupele ve vaně z jednoho kusu lávového kamene,
  • širokou škálu masáží,
  • mnoho typů zábalů v devíti masážních kabinách,
  • klidný a ničím nerušený odpočinek v jedné ze tří intimních a komfortních relaxačních místností.

Další služby

Masáže, pedikúra, manikúra, kosmetika. Tenisové kurty. Půjčovna sportovního vybavení – kola, nordic walking hole, frisbee, šipky vč. terče, tenisové rakety, kolo, běžky. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Kostel sv. Kateřiny, pramen sv. Kateřiny, draving ranch, jezírka.

Doprava

Příjezd od Prahy – Počátky cca 130 km, dálnicí D1 směr Brno – sjezd exit č. 90 Humpolec/Pel­hřimov – Pelhřimovem průjezd stále po hlavní silnici směr Jindřichův Hradec- za třetí světelnou křižovatkou u čerpací stanice Benzina odbočka doleva směr Telč – na konci první obce Rynárec (za Pelhřimovem) odbočka doprava na Počátky.

Příjezd od Brna – Počátky cca 130 km, dálnicí D1 směr Praha – sjezd Jihlava/Pávov – průjezd Jihlavou směr Pelhřimov – cca 5 km za Jihlavou odbočka doleva směr Telč, Třešť, Kostelec – za obcí Kostelec za masokombinátem Kostelecké uzeniny a.s. odbočka doprava směr Horní Cerekev – v Horní Cerekvi při vjezdu na náměstí první odbočka doleva na Počátky.

Upozornění: s ohledem na skutečnost, že do Resortu Svatá Kateřina platí zákaz vjezdu motorových vozidel, mohou hosté zdarma parkovat na oploceném nehlídaném parkovišti v Počátkách a zdarma užívat hotelový Shuttle Bus, který jezdí mezi parkovištěm a resortem podle potřeby.

Mapa polohy hotelu