Yin/Yang pobyt s Ivou Jonášovou

od 4 290
ubytování
SPA hotel Zámek Lužec
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Můžete se těšit na lekce: dharma yoga a yoga nitra, 2x jemná ranní vinyasa, yin joga a marma body

Lektorka: Iva Jonášová, iva@yoga-yoga.cz, Yoga-Yoga Studio Teplic.

V ceně zahrnuto: ubytování v plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, snídaně formou bufetu, Yin/Yang program, neomezený vstup do Wellness centra - bazén, sauna, Kneippův chodník, fitness, bezplatné Wifi připojení, místní poplatky,
parkovné. Jednolůžkový pokoj za příplatek

V ceně není zahrnuto: pojištění proti případnému stornu (lze sjednat při rezervaci).

Předběžný program (časy budou upřesněny):
pátek - dharma yoga a yoga nitra - 90 minut
sobota - ráno - jemná ranní vinyasa, večer - yin joga a marma body
neděle ráno - jemná ranní vinyasa

Důležité časy pro Vaše plánování: check-in možný od 14. hod., check-out do 12 hod.
Snídaně 7:30-11:00 hod.
Wellness 9-21 hod.

Popis

SPA hotel Zámek Lužec**** stylizovaný jako lovecký zámeček českého krále Karla IV., nás svým vzhledem a zařízením interiérů přenáší do slavných dob minulosti. Jediné, co působí současně, je vynikající úroveň péče a maximální komfort, počínaje krásně zařízenými pokoji a konče širokým sortimentem léčebných a relaxačních programů.
V přízemí SPA hotelu Zámek Lužec**** se nalézá multifunkční balneologický provoz o velikosti 800 metrů čtverečních, který je vybaven vším potřebným pro Váš wellness pobyt i odpočinek.
Hostům jsou k službám připraveni zkušení specialisté i maséři, stejně jako plavecký bazén, sauny a fitness sál. Nedotčená příroda, čerstvý horský vzduch, pramenitá voda a ticho, posiluje terapeutický účinek na zdraví a celkovou harmonii.

Ubytování

Útulně zařízené pokoje se zvláštním důrazem na komfort hosta.
Všechny pokoje jsou zabezpečeny elektronickým systémem čipových karet, který bdí nad Vaším bezpečím a chrání Váš majetek. Pokojový nábytek je vyroben z masivního dřeva.
Mimo toto je vybaven každý jednotlivý pokoj koupelnou s vanou nebo sprchou, satelitní televizí, telefonem, internetovým připojením a pokojovým trezorem. 

Stravování

Základem a standardem kuchyně je široká nabídka čerstvých a ekologicky čistých potravin od místních regionálních farmářů. 

Vybavení hotelu

SPA a wellness centrum - bazén s protiproudem, římská sauna, finská sauna, Kneippův chodník, Jacuzzi pro 2 osoby,  masáže, koupele, zábaly..

Další služby

Monitorované parkoviště; transfer z/do mezinárodního letiště Karlovy Vary nebo z vlakového nádraží do hotelu; pronájem automobilů; přístup na internet zajištěn ve všech pokojích a také vedle recepce.

Okolí

Karlovy Vary, lesní stezky, jezero, tenisové kurty, škola jezdectví na koni..

Doprava

Transfer z/do mezinárodního letiště Karlovy Vary nebo z vlakového nádraží do hotelu (za poplatek).

Mapa polohy hotelu