Relax hotel Monínec + Nová Javorka

Filtr

Lektorka: Dáša Hellerová, www.joga-pro-zeny.cz, info@joga-pro-zeny.cz, tel. 724 624 534.

Můžete se těšit na 4 lekce cvičení: 2x relaxační jóga , 2x cvičení na pánevní dno a posílení středu těla.

V ceně zahrnuto: ubytování na dvoulůžkovém plně obsazeném pokoji (depandance Nová Javorka), snídaně formou bufetu, FIT cvičební program, vstup do wellness 1 hod./den (bazén, whirlpool), Wi-Fi připojení, parkovné.
V ceně nejsou zahrnuty místní poplatky, hradí se v recepci hotelu.
OMEZENÁ KAPACITA MÍST!


Možnost doobjednání hlídání dítěte externí agenturou za poplatek 130 Kč/hod./dítě, aby tato služba mohla být poskytnuta za těchto cenových podmínek, musí být v danou dobu na hlídání alespoň 5 dětí. Tato služba tedy musí být objednána při rezervaci pobytu. Hlídání je určeno pro děti ve věku 3+.


Check-in v pátek od 14. hod., check-out v neděli do 11 hod.
Snídaně 7:30 - 9:30 hod.

Popis

Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km jižně od Prahy nedaleko města Sedlec-Prčice. Nově vybudovaný hotel Monínec*** vznikl na místě původní budovy a je součástí areálu Sportrelax centrum Monínec.
Nově nabízí hotel ubytování i v chatě Javorka (depandance), která je moderně vybavená ve stejné úrovni jako hotel - vzdálenost cca 50 m od hotelu.
Nabízí komfort i pohodu uprostřed přírody. Z některých hotelových pokojů, z bazénu či z restaurace, si můžete vychutnat jedinečný výhled na překrásnou krajinnou scenérii Českého Meránu.

Chata Javorka - depandance hotelu Monínec.

Nový penzion poskytuje ubytování ve stejném standardu jako Hotel Monínec***+ a návštěvníkům se otevřel koncem roku 2018. Celkem 20 pokojů je velice podobných pokojím na hotelu. V nejvyšším patře vznikly navíc tři apartmány s kuchyňským koutem, ty však plánujeme otevřít pro veřejnost pouze v letních měsících. 


Ubytování

Útulné dvoulůžkové pokoje vybaveny koupelnou s WC, televizorem a Wi-Fi free. Některé pokoje s terasou a s výhledem do údolí Českého Meránu (za příplatek). Ostatní pokoje s výhledem na les.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, vířivka.

Další služby

Masáže. Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Tenisový a volejbalový kurt, golfové hřiště, lanový park, tubing-letní i zimní. Sjezdovka a čtyřsedačková lanovka hned u hotelu, turistické trasy Greenways, Čertovo břemeno, cyklistické trasy, snowpark.

Doprava

Autem z Prahy: po dálnici D1, směr Tábor, České Budějovice, Sedlec-Prčice, Jetřichovice, Monínec.

Mapa polohy hotelu