FIT víkendový pobyt s Lucy

od 3 290
ubytování
Relax hotel Monínec + Nová Javorka
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Můžete se těšit na nabité lekce cvičení: 3x aqua aerobic, 1x cvičení na zdravá záda.

V ceně zahrnuto: ubytování na depandance Nová Javorka v dvoulůžkovém plně obsazeném pokoji, snídaně formou bufetu, cvičební program, vstup do wellness 1 hod./den (bazén, whirlpool), Wi-Fi připojení, parkovné. Jednolůžkový pokoj za příplatek!
V hotelu lze domluvit (individuálně) taxi z nedalekého vlakového nádraží.

Check-in v pátek od 15. hod, check-out v neděli do 11 hod.
Snídaně 7:30 - 9:30 hod.

Předběžné časy cvičení:
pátek 17-18 hod.,
sobota 10-11 hod., 17-18 hod.,
neděle 10-11 hod.


OMEZENÁ KAPACITA MÍST!

Popis

Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km jižně od Prahy nedaleko města Sedlec-Prčice. Nově vybudovaný hotel Monínec*** vznikl na místě původní budovy a je součástí areálu Sportrelax centrum Monínec.
Nově nabízí hotel ubytování i v chatě Javorka (depandance), která je moderně vybavená ve stejné úrovni jako hotel - vzdálenost cca 50 m od hotelu.
Nabízí komfort i pohodu uprostřed přírody. Z některých hotelových pokojů, z bazénu či z restaurace, si můžete vychutnat jedinečný výhled na překrásnou krajinnou scenérii Českého Meránu.

Chata Javorka - depandance hotelu Monínec.

Nový penzion poskytuje ubytování ve stejném standardu jako Hotel Monínec***+ a návštěvníkům se otevřel koncem roku 2018. Celkem 20 pokojů je velice podobných pokojím na hotelu. V nejvyšším patře vznikly navíc tři apartmány s kuchyňským koutem, ty však plánujeme otevřít pro veřejnost pouze v letních měsících. 


Ubytování

Útulné dvoulůžkové pokoje vybaveny koupelnou s WC, televizorem a Wi-Fi free. Některé pokoje s terasou a s výhledem do údolí Českého Meránu (za příplatek). Ostatní pokoje s výhledem na les.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, vířivka.

Další služby

Masáže. Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Tenisový a volejbalový kurt, golfové hřiště, lanový park, tubing-letní i zimní. Sjezdovka a čtyřsedačková lanovka hned u hotelu, turistické trasy Greenways, Čertovo břemeno, cyklistické trasy, snowpark.

Doprava

Autem z Prahy: po dálnici D1, směr Tábor, České Budějovice, Sedlec-Prčice, Jetřichovice, Monínec.

Mapa polohy hotelu