Víkendový pobyt se Štěpánkou Musilovou a jejím hostem Alenou Kraucherovou

od 2 700
ubytování
Equitana Hotel Resort
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Lektorky: Štěpánka Musilová, Alena Kraucherová.

Můžete se těšit na 6 lekcí cvičení: 2x jumping, pilates, tabata, kruhový trénink, aerobic.

V ceně zahrnuto: ubytování na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji se snídaní formou bufetu, FIT cvičební program, místní poplatky, parkovné, 1 hodina bazénu zdarma v určený čas (skupinová rezervace pro CK FIT), Wifi zdarma.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!

Důležité časy: check-in od 15 hod., check-out do 10 hod.
Snídaně 7:30-10:00 hod.

Popis

Equitana Hotel Resort *** se nachází v klidném prostředí středočeského venkova nedaleko Brd. Je ideálním místem pro váš odpočinek s rodinnou či s přáteli. Hotelové komfortní pokoje odpovídají 3* a  4* standardu. 

Všechny čtyřhvězdičkové pokoje mají nové matrace, které jsou zárukou pohodlného a zdravého spánku. Matrace mají standardní hotelovou tuhost. V hotelu sice není výtah, ale polovina čtyřhvězdičkových pokojů je v přízemí budovy. Jeden pokoj je zařízený pro ZTP hosty.

Hotel nabízí komfortní ubytování a luxusně vybavené wellness. Pokud toužíte po aktivním odpočinku, navštivte například stáje a využijte lekce jízdy na koních.

V hotelu je stylová restaurace, kde vaří českou i světovou kuchyni. Chloubou hotelu jsou steaky z hovězího masa, ryby a zvěřina. Vaří masitá, vegetariánská i veganská jídla.


Po celý rok nabízí hotel širokou škálu wellness služeb a dalších aktivit, které vás zbaví stresu a dodají vám energii. 

 

Check in na pokoje je možný od 15. hod., check out z pokoje je do 10 hod.Mapa polohy hotelu