Jógový víkendový pobyt s Veronikou Plátovou

od 3 560
ubytování
Equitana Hotel Resort
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce jógy (75 minut): 2x Hatha jóga s meditací, 2x Vinyasa flow jóga.
Lektorka: Veronika Plátová, thinkyoga.cz.

V ceně zahrnuto: ubytování na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji se snídaní formou bufetu, jógový program, místní poplatky, parkovné, 1 hod. bazénu zdarma v určený čas (skupinová rezervace pro CK FIT), Wifi zdarma.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!


Check-in od 15. hod., check-out do 10 hod.

Popis

Equitana Hotel Resort *** se nachází v klidném prostředí středočeského venkova nedaleko Brd. Je ideálním místem pro váš odpočinek s rodinnou či s přáteli. Hotelové komfortní pokoje odpovídají 3* a  4* standardu. 

Všechny čtyřhvězdičkové pokoje mají nové matrace, které jsou zárukou pohodlného a zdravého spánku. Matrace mají standardní hotelovou tuhost. V hotelu sice není výtah, ale polovina čtyřhvězdičkových pokojů je v přízemí budovy. Jeden pokoj je zařízený pro ZTP hosty.

Hotel nabízí komfortní ubytování a luxusně vybavené wellness. Pokud toužíte po aktivním odpočinku, navštivte například stáje a využijte lekce jízdy na koních.

V hotelu je stylová restaurace, kde vaří českou i světovou kuchyni. Chloubou hotelu jsou steaky z hovězího masa, ryby a zvěřina. Vaří masitá, vegetariánská i veganská jídla.


Po celý rok nabízí hotel širokou škálu wellness služeb a dalších aktivit, které vás zbaví stresu a dodají vám energii. 

 

Check in na pokoje je možný od 15. hod., check out z pokoje je do 10 hod.Mapa polohy hotelu