Jógový víkend s Michaelou Hotovou

od 3 490
ubytování
Amálka
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce jógy obsahující: jógové protažení, ásanová praxe, pranajámu, relaxaci, ranní jógovou praxi a probuzení.
Lektorka: Michaela Hotová, www.jogovani.cz

V ceně zahrnuto: ubytování se snídaní, FIT jógový program, neomezený vstup do hotelového bazénu s vířivkou, wellness v určených časech vč. zapůjčení ručníku a prostěradla (sobota 18:30-20:00 hod.), parkovné.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat: +420 603 118 624, rezervace: www.ckfit.cz, info@ckfit.cz.
REZERVACE nejpozději do 20.4.2022!

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM CVIČENÍ:
pátek 18:00 - 19:10 hod.,
sobota 7:45 - 8:45 hod., 17:00-18:10 hod.
neděle 7:45 - 8:45 hod.

Check-in možný od 14. hod., check-out do 10 hod.

Okolí: hora Říp, Roudnický zámek, Labská stezka aj.
Domácí mazlíčci mají do hotelu vstup zakázaný.
Pokoje jsou nekuřácké.

Popis

Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek jako je například hora Říp. Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness.

Ubytování

Designově a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační. Na pokoji vlastní koupelna s WC, WIFI připojení zdarma, telefon, TV.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Hotelový bazén s vířivkou, privátní vířivka, wellness (finská sauna, infra sauna, solná komnata, odpočívárna, ochlazující bazének), masáže, možnost zapůjčení hotelového Segwaye, tenisové kurty, restaurace, pivnice se samovýčepy.

Okolí

Památky: Hora Říp s kaplí sv. Jiřího, Roudnický zámek, muzeum a další historicky zajímavé části města Roudnice, Veltruský zámek, Terezínský památník, historicky známé město Litoměřice, Mělnický zámek, Mělnická kostnice, zámek Libochovice, Kokořínsko, zámek Nelahozeves.

Doprava

Autem: z Prahy – 42 km, z Teplic – 48 km.

Mapa polohy hotelu