Jógový pobyt s Veronikou Kmochovou

od 3 790
ubytování
Amálka
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Lektorka: Veronika Kmochová, www.veronikakmochova.cz, veronika.kmochova@seznam.cz

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí, FIT jógový program, neomezený vstup do hotelového bazénu s vířivkou, wellness v určených časech, parkovné, místní poplatky. Třílůžkový pokoj na vyžádání. Jednolůžkový pokoj za příplatek! Ubytování domácích mazlíčků není povoleno.

Program:
Pátek: 17,00 – 18,00 fit jóga
Sobota: 7,00 – 8,00 ranní jóga
19,00 – 20,30 fit jóga plus základy dechových cvičení
Neděle: 7,00 – 8,00 ranní jóga


Fit jóga
Využívá flow sestavy kombinované s výdržemi v jednotlivých pozicích. Výrazně posiluje hluboký stabilizační systém, ale také protahuje jednotlivé partie těla. Zároveň klade důraz na správné dýchání. Lekce pro ty, kterým klasická hatha jóga připadá příliš pomalá a power jóga příliš silová. Vhodná pro začátečníky i pokročilé – jednotlivé pozice mají vždy modifikace pro různé úrovně obtížnosti.

Po celou dobu pobytu jsou možné konzultace s lektorkou ohledně jógových pozic i dechových cvičení.

Důležité časy:
check-in od 14:00 hod., check-out do 10:00 hod.,
snídaně 7:30-10:00 hod., večeře 20:00 hod.

Otevírací doba: bazén s vířivkou od 10:00 do 22:00 hod.
Možnost objednání masáží na emailu: lucie@hotel-amalka.cz

Popis

Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek jako je například hora Říp. Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness.

Ubytování

Designově a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje v romantickém francouzském stylu. Pokoje jsou zařízené podle doporučení feng shui a tak už jen samotný pobyt pro Vás bude odpočinkový a velmi relaxační. Na pokoji vlastní koupelna s WC, WIFI připojení zdarma, telefon, TV.

Stravování

Snídaně, polopenze, plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Hotelový bazén s vířivkou, privátní vířivka, wellness (finská sauna, infra sauna, solná komnata, odpočívárna, ochlazující bazének), masáže, možnost zapůjčení hotelového Segwaye, tenisové kurty, restaurace, pivnice se samovýčepy.

Okolí

Památky: Hora Říp s kaplí sv. Jiřího, Roudnický zámek, muzeum a další historicky zajímavé části města Roudnice, Veltruský zámek, Terezínský památník, historicky známé město Litoměřice, Mělnický zámek, Mělnická kostnice, zámek Libochovice, Kokořínsko, zámek Nelahozeves.

Doprava

Autem: z Prahy – 42 km, z Teplic – 48 km.

Mapa polohy hotelu