Jógový letní víkend s Petrou Kotkovou

od 4 090
ubytování
Legner Hotel Zvánovice
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce jógy: 2x ranní jóga, powerjóga, večerní jemná jóga.
Lektorka: Petra Kotková, nej24@seznam.cz

V ceně zahrnuto: ubytování v Lesním apartmánu s polopenzí (v hotelu), jógový program, parkovné v areálu, Wifi připojení v hotelové recepci, 10% sleva na všechny procedury a rituály SPA Lesní Lázně.

Cena nezahrnuje místní poplatky (hradí se v hotelu).

Wellness služby - v ceně balíčku je 10 % sleva na procedury. Každý host se objednává na procedury sám u paní terapeutky na telefonním čísle 606 888 616.

Check-in možný od 14.hod., check-out do 11 hod.

Popis

Hotel se nachází uprostřed Ladova kraje a Voděradských bučin, pouhých 25 km od Prahy, v nádherné krajině uprostřed lesů. Součástí hotelu jsou Lesní lázně.

Ubytování

Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje vybavené koupelnou se sprchou a WC, telefonem a televizí se satelitním vysíláním (na vyžádání na hotelové recepci). Apartmány za příplatek.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Originální restaurace s vynikající kuchyní, kamenné letní terasy a profesionální konferenční prostory.

Další služby

Půjčovna koloběžek, kol. Půjčovna hůlek na Nordic Walking. Venkovní tenisový kurt, volejbalový nebo nohejbalový kurt, malé fotbalové hřiště, petanque, kroket, badminton, stolní tenis, šipky, stolní fotbal.
PARKOVNÉ ZDARMA. MÍSTNÍ POPLATKY V CENĚ.

Okolí

Cyklistické trasy. Běžkařské trasy v zimní sezóně. Hrusice a muzeum Josefa Lady, zámek Berchtold, Ondřejovská hvězdárna.

Doprava

Autem z Prahy po silnici č. 2 (směr Kutná Hora, Kolín) – rovně průjezd městem Říčany u Prahy – Mukařov doprava – (směr Svojetice) – Srbín – Svojetice – Struhařov – Zvánovice Doubek rovně – Třemblaty doleva – Zvánovice. Cesta z centra Prahy trvá cca 35 min. Autobusem: Metro C stanice Háje ( dále pak Uhříněves – Říčany u Prahy – Zvánovice) – příměstská linka č. 383 – výstupní stanice Zvánovice.
Vlakem: Praha – Kolovraty – výstupní stanice: Mnichovice – přestup na místní BUS – nástupní stanice: Mnichovice náměstí – výstupní stanice: Zvánovice.

Mapa polohy hotelu