Jóga víkend na horách s Veronikou

od 3 650
ubytování
Orea Resort Sklář
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Můžete se těšit na lekce zaměřené na zdravá záda, pevný střed a dechové techniky: večerní powerjóga, večerní jóga (90 min.), ranní jóga, workshop se cvičením (120 min.).

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji (strava forma bohatého bufetu), jógový program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, místní poplatky, parkovné.
Jednolůžkový pokoj za příplatek!

Lektorka: Mgr. Veronika Hrabáková, tel.: 775 174 705, veronikahrab@centrum.cz, http://www.veronikahrabakovapoweryoga.cz/.

Předběžné časy:
check-in od 15 hod., check-out do 12 hod.,
snídaně 7-10:30 hod., večeře 17:30-20:30 hod.
pátek - večer - powerjóga,
sobota - 10:30-12:30 hod. - workshop se cvičením, večerní jóga 90 minut
neděle - ranní jóga.

Popis

Luxusní hotel v Harrachově. V tomto hotelu zažijete maximální komfort. V ceně pobytů neomezený vstup do wellness: bazén, whirlpool, fitness, sauna a parní lázeň. Nechejte se hýčkat!

Ubytování

Standardně dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Na vyžádání jednolůžkový pokoj v šikmině (omezená kapacita), rodinné pokoje.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, pára, vířivka, dětský koutek s hernou, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, solárium, Wi-Fi, PC koutek, restaurace, bar, parkoviště (v zimě skibus). Venkovní dětské hřiště.

Další služby

Půjčovna horských kol v hotelu, tenisový kurt u hotelu – v případě nepřízně počasí je možno využít krytou tenisovou halu, stolní tenis, billiárd, dětský koutek. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Sklárna Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Pivovar Harrachov, Hornické muzeum v Harrachově, Bobová dráha Harrachov, bowling, golf, Monkey Park Harrachov, Mumlavské vodopády.

Doprava

Autem 137 km: Praha – Turnov (dálniční křižovatka Ohrazenice) po rychlostní silnici dálničního typu, dále směr Liberec stále po rychlostní komunikaci a za Hodkovicemi nad Mohelkou odbočit doprava na silnici č. 278 směr Jablonec nad Nisou, z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 až do Harrachova.

Mapa polohy hotelu