Jarní osvěžující víkend pro duši a tělo

od 5 290
ubytování
LH PARKHOTEL****, Hluboká nad Vltavou
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Program: cvičení s therabandy a overbally, workshop o štěstí a pohodě, HIIT intervaly pro hezký zadek, silné paže a pevný střed těla, yoga pro ranní ptáčata, animal flow s trochou tance na rozloučenou.

Lektorka: MUDr. Marie Skalská, www.profitinstitut.cz.

V ceně zahrunuto: ubytování na plně obsazeném pokoji, polopenze, FIT program, Wifi, fitness, parkovné, místní poplatky. Jednolůžkový pokoj za příplatek!

PROGRAM - předběžný:

Check-in možný od 16. hod.

Pátek:
19:00-20:30 hod. - Uvítání
17:30 - 20:00 hod. VEČEŘE
SOBOTA
7:00 - 10:00 hod. SNÍDANĚ
9:00-10:00 hod. - Cvičení s Therabandy, overbaly
10:15-11:45 hod. - Workshop o štěstí a pohodě
17:30-18:30 hod. - HIIT intervaly pro hezký zadek, silné paže a pevný střed těla
18:30 - 21:00 hod. VEČEŘE
NEDĚLE
7:00 - 10:00 hod. SNÍDANĚ
7:30 - 8:00 hod. - Yoga pro ranní ptáčata
9:15-10:30 hod.- Animal flow s trochou tance na rozloučenou§

Check-out do 11 hod.

Popis

V hotelu naleznete čtyři patra pokojů, jejichž interiér je motivován čtveřicí ročních období. Zvolit můžete z pokojů typu standard, standard handicap, junior suite nebo suite / apartmán. Celkem disponujeme 62 pokoji o celkové maximální kapacitě 150 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové nebo dvoulůžkové nebo třílůžkové a v případě čtvrté osoby do 10 let věku můžeme nabídnout i pokoj čtyřlůžkový. Samozřejmostí jsou i 3 plně bezbariérové pokoje. Na vyžádání bezplatně zapůjčíme dětské postýlky vč. ložního prádla
Recepce pro Vás zajistí během pobytu např. buzení telefonem, snídaňové balíčky při brzkém odjezdu, kopírování, skenování, tisk, informace o dopravních spojích, objednání taxi služby, vyhledání otvíracích dob či jiných informací k aktivitám a pamětihodnostem, zápůjčku cyklistických kol, uschování zavazadel, rezervaci míst v našich restauracích či rezervaci služeb relaxačního centra.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje typu STANDARD jsou dostatečně velké a komfortní. Jsou vybaveny dvěma lůžky 90x200 cm (možnost TWIN a Manželské postele), LCD SAT TV, telefonem, minibarem, kávovarem - set kávových kapslí ZDARMA, trezorem, pracovním stolem, skříní, věšákem a koupelnou s WC, vysoušečem vlasů a hotelovou kosmetikou. Rozloha pokoje cca 20 m 2.

Stravování

Snídaně formou bufete, polopenze formou servírovaného 3-chodového menu nebo bufet (dle obsazenosti hotelu), dle programu.

Vybavení hotelu

Wellness centrum LH Parkhotelu **** Hluboká Vám nabízí kompletně novou privátní zónu sestávající z privátního whirlpoolu až pro 4 osoby, privátních lázní pro dvě osoby a masážní & kosmetické místnosti. Dále Vám nabízíme finskou a parní saunu, relaxační místnost a plně vybavené fitness centrum s cardio zónou, posilovacími stroji a činkami. V rámci LH Parkhotelu Vám zapůjčíme pro Vás a Vaše děti jízdní kola či vybavení na petanque. Pro Vaše malé děti pak nabízíme menší dětské hřiště v rámci našeho parku.

Vzhledem k omezené kapacitě wellness centra a půjčovně kol, doporučujeme hostům rezevaci procedur v rámci privátní zóny (včetně pobytů v saunách) a zapůjčení jízdních kol cca 3 dny před vlastním pobytem v LH Parkhotelu **** Hluboká. V žádaných termínech mohou být jednotlivé procedury, návštěva saun či kola plně rezervovány jinými hotelovými hosty. Pobyt ve fitness centru není třeba dopředu rezervovat.


Okolí

Zámek Hlubová nad Vltavou, zoologická zahrada, adrenalin park, Golf Hluboká, 

Mapa polohy hotelu