Víkendový pobyt s Markétou Hasoňovou

od 3 400
ubytování
Orea Resort Sklář
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce cvičení: Pilates a Pilates s ručníky, SM-systém (mobilizace a stabilizace páteře), cvičení dle Mojžíšové, vzpěrná cvičení dle vývojové kineziologie.

Lektorka: Markéta Hasoňová, www.rehabe.cz

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí (forma bufetu) na plně obsazeném pokoji, FIT cvičební program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, místní poplatky, parkovné, Wifi zdarma, Harrachov slevová karta. Jednolůžkový pokoj za příplatek!

Check-in možný od 15. hodiny, check-out do 12 hod.
Snídaně 7-10:30 hod, večeře 17:30-20:30 hod.

Předběžné časy cvičení:
pátek 18:30-19:30 hod.
sobota 10-11 hod., 17-18:30 hod.
neděle 10-11 hod.

Popis

Luxusní hotel v Harrachově. V tomto hotelu zažijete maximální komfort. V ceně pobytů neomezený vstup do wellness: bazén, whirlpool, fitness, sauna a parní lázeň. Nechejte se hýčkat!

Ubytování

Standardně dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Na vyžádání jednolůžkový pokoj v šikmině (omezená kapacita), rodinné pokoje.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, pára, vířivka, dětský koutek s hernou, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, solárium, Wi-Fi, PC koutek, restaurace, bar, parkoviště (v zimě skibus). Venkovní dětské hřiště.

Další služby

Půjčovna horských kol v hotelu, tenisový kurt u hotelu – v případě nepřízně počasí je možno využít krytou tenisovou halu, stolní tenis, billiárd, dětský koutek. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Sklárna Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Pivovar Harrachov, Hornické muzeum v Harrachově, Bobová dráha Harrachov, bowling, golf, Monkey Park Harrachov, Mumlavské vodopády.

Doprava

Autem 137 km: Praha – Turnov (dálniční křižovatka Ohrazenice) po rychlostní silnici dálničního typu, dále směr Liberec stále po rychlostní komunikaci a za Hodkovicemi nad Mohelkou odbočit doprava na silnici č. 278 směr Jablonec nad Nisou, z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 až do Harrachova.

Mapa polohy hotelu