Relaxačně MEDITAČNÍ víkend

od 4 190
ubytování
Orea Resort Sklář
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Můžete se těšit na seminář na téma RELAXACE PRO VAŠE TĚLO A DUŠI
- léčivá meditační hodinka, meditace, relaxační cvičení pro sílu a energii, sebepoznávací utomatická kresba, hovory s duší-chaneling průvodců, sport, zábava, hry, pohoda, smích a relax.

Lektorka: Sarah Weber Šťastná, www.relaxacetelaaduse.cz.

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji (strava forma bohatého bufetu), relaxačně-meditační program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, místní poplatky, parkovné.

Předběžné časy:check-in možný od 15. hod, check-out do 12 hod.

PROGRAM: (časy mohou být upraveny)

pátek 17:30-19:00 hod

sobota 9:30-12:30 hod.

neděle 10-12 hod.

Omezená kapacita míst!

Popis

Luxusní hotel v Harrachově. V tomto hotelu zažijete maximální komfort. V ceně pobytů neomezený vstup do wellness: bazén, whirlpool, fitness, sauna a parní lázeň. Nechejte se hýčkat!

Ubytování

Standardně dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Na vyžádání jednolůžkový pokoj v šikmině (omezená kapacita), rodinné pokoje.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.
Snídaně 7-10 hod., večeře 17:30-20:30 hod.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, pára, vířivka, dětský koutek s hernou, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, solárium, Wi-Fi, PC koutek, restaurace, bar, parkoviště (v zimě skibus). Venkovní dětské hřiště.

Vstup do bazénu, whirlpoolu a fitness v časech: 8:30-12 hod. a 13-21 hod. Vstup do sauny a parní lázně: 13-21 hod.


Další služby

Půjčovna horských kol v hotelu, tenisový kurt u hotelu – v případě nepřízně počasí je možno využít krytou tenisovou halu, stolní tenis, billiárd, dětský koutek. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Sklárna Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Pivovar Harrachov, Hornické muzeum v Harrachově, Bobová dráha Harrachov, bowling, golf, Monkey Park Harrachov, Mumlavské vodopády.

Doprava

Autem 137 km: Praha – Turnov (dálniční křižovatka Ohrazenice) po rychlostní silnici dálničního typu, dále směr Liberec stále po rychlostní komunikaci a za Hodkovicemi nad Mohelkou odbočit doprava na silnici č. 278 směr Jablonec nad Nisou, z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 až do Harrachova.

Mapa polohy hotelu