Orea Resort Sklář

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce cvičení pro zdravá záda a jako bonus lekce zaměřená na jednoduchá dechová cvičení proti stresu.
Lektorka: Veronika Kmochová,www.veronikakmochova.cz, veronika.kmochova@seznam.cz.
Po celou dobu pobytu jsou možné konzultace s lektorkou ohledně cviků pro zdravá záda i dechových cvičení.

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji (strava formou bohatého bufetu), FIT program pro zdravá záda, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, místní poplatky, parkovné.

Program:
čtyři lekce cvičení pro zdravá záda, cviky pro uvolnění páteře, posílení středu těla, zvýšení stability a flexibility, cvičení s vlastní vahou těla na velkých a malých míčích. Vhodné v jakémkoliv věku a s jakoukoliv fyzickou kondicí.
Jako bonus se v sobotu odpoledne na půl hodiny zaměříme na jednoduchá dechová cvičení, která můžete využít nejen v tělocvičně, ale zejména v praktickém životě. Vhodná při malé vitální kapacitě plic, špatném spánku, stresu.
Časy cvičení:
pátek: 17:30 – 18:30 hod.,
sobota: 7:30 – 8:30 hod.,
sobota : 17:00 – 18:30 hod. – cvičení pro zdravá záda plus 30 minut bonus - základy dechových cvičení a jak je využít v praxi
neděle: 7.30 – 8:30 hod.

Popis

Luxusní hotel v Harrachově. V tomto hotelu zažijete maximální komfort. V ceně pobytů neomezený vstup do wellness: bazén, whirlpool, fitness, sauna a parní lázeň. Nechejte se hýčkat!

Ubytování

Standardně dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Na vyžádání jednolůžkový pokoj v šikmině (omezená kapacita), rodinné pokoje.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.
Snídaně 7-10 hod., večeře 17:30-20:30 hod.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, pára, vířivka, dětský koutek s hernou, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, solárium, Wi-Fi, PC koutek, restaurace, bar, parkoviště (v zimě skibus). Venkovní dětské hřiště.

Vstup do bazénu, whirlpoolu a fitness v časech: 8:30-12 hod. a 13-21 hod. Vstup do sauny a parní lázně: 13-21 hod.


Další služby

Půjčovna horských kol v hotelu, tenisový kurt u hotelu – v případě nepřízně počasí je možno využít krytou tenisovou halu, stolní tenis, billiárd, dětský koutek. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Sklárna Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Pivovar Harrachov, Hornické muzeum v Harrachově, Bobová dráha Harrachov, bowling, golf, Monkey Park Harrachov, Mumlavské vodopády.

Doprava

Autem 137 km: Praha – Turnov (dálniční křižovatka Ohrazenice) po rychlostní silnici dálničního typu, dále směr Liberec stále po rychlostní komunikaci a za Hodkovicemi nad Mohelkou odbočit doprava na silnici č. 278 směr Jablonec nad Nisou, z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 až do Harrachova.

Mapa polohy hotelu