Orea Resort Sklář

Filtr

Hotel Sklář, 9. - 11.10.2020
mix Cvičení pro zdravá záda / Fit jóga

Program:
Můžete se těšit na dvě lekce cvičení pro zdravá záda, dvě lekce jógy a základy dechových cvičení. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, věk nehraje roli. Cviky mají modifikace pro různé úrovně obtížnosti.
Cvičení pro zdravá záda: cvičení s vlastní vahou těla na velkých a malých míčích. Cviky pro posílení středu těla, uvolnění páteře, zvýšení stability a flexibility.
Fit jóga: posiluje hluboký stabilizační systém a zároveň protahuje jednotlivé partie těla. Využívá flow sestavy kombinované s výdržemi v pozicích. Jako bonus půl hodina výuky jednoduchých dechových cvičení a jejich využití v praktickém životě. Vhodné při malé vitální kapacitě plic, špatném spánku, stresu atd.
Časy cvičení:
Pátek: 17,30 – 18,30 Cvičení pro zdravá záda
Sobota: 7,30 – 8,30 Fit jóga
17,00 – 18,30 – Cvičení pro zdravá záda plus 30 minut bonus - základy dechových cvičení a využití v praxi
Neděle: 7,30 – 8,30 Fit jóga

Lektorka: Veronika Kmochová,
www.veronikakmochova.cz, veronika.kmochova@seznam.cz

V ceně zahrnuto: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji (strava formou bohatého bufetu), FIT program pro zdravá záda, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, místní poplatky, parkovné.

Popis

Luxusní hotel v Harrachově. V tomto hotelu zažijete maximální komfort. V ceně pobytů neomezený vstup do wellness: bazén, whirlpool, fitness, sauna a parní lázeň. Nechejte se hýčkat!

Ubytování

Standardně dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Na vyžádání jednolůžkový pokoj v šikmině (omezená kapacita), rodinné pokoje.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.
Snídaně 7-10 hod., večeře 17:30-20:30 hod.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, pára, vířivka, dětský koutek s hernou, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, solárium, Wi-Fi, PC koutek, restaurace, bar, parkoviště (v zimě skibus). Venkovní dětské hřiště.

Vstup do bazénu, whirlpoolu a fitness v časech: 8:30-12 hod. a 13-21 hod. Vstup do sauny a parní lázně: 13-21 hod.


Další služby

Půjčovna horských kol v hotelu, tenisový kurt u hotelu – v případě nepřízně počasí je možno využít krytou tenisovou halu, stolní tenis, billiárd, dětský koutek. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Sklárna Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Pivovar Harrachov, Hornické muzeum v Harrachově, Bobová dráha Harrachov, bowling, golf, Monkey Park Harrachov, Mumlavské vodopády.

Doprava

Autem 137 km: Praha – Turnov (dálniční křižovatka Ohrazenice) po rychlostní silnici dálničního typu, dále směr Liberec stále po rychlostní komunikaci a za Hodkovicemi nad Mohelkou odbočit doprava na silnici č. 278 směr Jablonec nad Nisou, z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 až do Harrachova.

Mapa polohy hotelu