Orea Resort Sklář

Filtr

Lektorka: Veronika Kmochová, http://www.veronikakmochova.cz/
Můžete se těšit na dvě lekce fit jógy, lekci jin jógy a lekci posilovacích cviků s overballem. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Cviky mají modifikace pro různé úrovně obtížnosti.
Fit jóga: Protahuje a zároveň posiluje jednotlivé tělesné partie. Využívá dynamické flow sestavy kombinované s výdržemi v pozicích.
Jin jóga: Relaxační styl jógy, pozice jsou prováděny většinou v sedě nebo v leže a setrvává se v nich cca tři minuty. Díky tomu dochází k nenásilnému uvolňování fascií, vazů a kloubů. Zároveň jsou stimulovány dráhy vnitřních orgánů.
Posilování s overballem: Overball je malý měkký míč, který využijeme k posilování různých svalových partií. Na závěr si ukážeme, jak se s tímto míčkem protáhnout a uvolnit.

Časy cvičení:
Pátek: 17,30 – 18,30 fit jóga
Sobota: 7,30 – 8,30 posilování s overballem
17,00 – 18,00 jin jóga
Neděle: 7,30 – 8,30 fit jóga

V CENĚ ZAHRNUTO: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji (strava formou bohatého bufetu), FIT cvičební program, vstup do bazénu, sauny, fitness, whirlpoolu, parní lázně v provozní době hotelu, parkovné.

Cena nezahrnuje: místní poplatky - hradí se na recepci hotelu, pojištění (lze sjednat při rezervaci).

Popis

Luxusní hotel v Harrachově. V tomto hotelu zažijete maximální komfort. V ceně pobytů neomezený vstup do wellness: bazén, whirlpool, fitness, sauna a parní lázeň. Nechejte se hýčkat!

Ubytování

Standardně dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma. Na vyžádání jednolůžkový pokoj v šikmině (omezená kapacita), rodinné pokoje.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.
Snídaně 7-10 hod., večeře 17:30-20:30 hod.

Vybavení hotelu

Bazén, sauna, pára, vířivka, dětský koutek s hernou, fitness centrum, kosmetický salon a relaxační procedury, Wi-Fi, restaurace, bar, parkoviště (v zimě skibus). Venkovní dětské hřiště.

Vstup do bazénu, whirlpoolu a fitness v časech: 8:30-12 hod. a 13-21 hod. Vstup do sauny a parní lázně: 13-21 hod.


Další služby

Půjčovna horských kol v hotelu, tenisový kurt u hotelu – v případě nepřízně počasí je možno využít krytou tenisovou halu, stolní tenis, billiárd, dětský koutek. Možnost zapůjčení dětské postýlky.
Parkovné zdarma. Místní poplatky v ceně.

Okolí

Sklárna Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Pivovar Harrachov, Hornické muzeum v Harrachově, Bobová dráha Harrachov, bowling, golf, Monkey Park Harrachov, Mumlavské vodopády.

Doprava

Autem 137 km: Praha – Turnov (dálniční křižovatka Ohrazenice) po rychlostní silnici dálničního typu, dále směr Liberec stále po rychlostní komunikaci a za Hodkovicemi nad Mohelkou odbočit doprava na silnici č. 278 směr Jablonec nad Nisou, z Jablonce nad Nisou po silnici č. 14 až do Harrachova.

Mapa polohy hotelu