FIT víkendový pobyt s Monikou a Ivou

od 3 440
ubytování
Hotel LIONS Nesuchyně - školící středisko
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Můžete se těšit na 4 lekce cvičení a doprovodný program: SM-systém, kruhový trénink, kalanetika, bodystyling, přednáška o výživě, badmintonový miniturnaj, bowling. Lektorky: Monika Beer, Iva Raková.

V ceně zahrnuto: ubytování na plně obsazeném vícelůžkovém pokoji, polopenze (formou bufetu), 1x lehký oběd, místní poplatky, parkovné, neomezený vstup do wellness centra - bazén s perličkovými schody, aroma parní sauna, vířivka + bowling a badmintonový turnaj (v určených časech - skupinová rezervace).

Za příplatek možnost doobjednat masáže a měření tělesného tuku.

Check in v pátek od 14. hod., check-out v neděli do 10 hod.
Wellness centrum otevřeno 10-12 hod. (bez sauny) a 14-18 hod. (se saunou).

Popis

Hotel byl postaven ve stylu retra selského stavení, jehož silueta se zrcadlí na hladině jezera uprostřed areálu. Romantická atmosféra v uzavřeném areálu, soukromí a klid je předpokladem.

Ubytování

Typy pokojů – jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, apartmány. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a je vybaven útulnou koupelnou – buď s rohovou vanou nebo se sprchovým koutem. Pokoje jsou vybavené Wi-fi připojením k internetu, fénem, TV, ručníky.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Wellness centrum, parní aroma sauna, vířivka, vnitřní bazén se slanou vodou, protiproudem a perličkovými schody, masážní studio, relaxační koupele a procedury, bowling, stolní tenis, squash, badminton, zábavný venkovní adventure golf, možnost zapůjčení kola, koloběžky, Wi-Fi připojení k internetu.

Další služby

Vinotéka, bar, parkování v uzavřeném areálu. V areálu se můžete připojit k internetu pomocí sítě WIFI. Pro celodenní i noční zábavu a veškeré potřebné informace je pro Vás připraven servis v baru.

Okolí

Nesuchyně – pozdně gotický kostel sv. Markéty. Obec Kněževes – muzeum krojů. Krušovice – pivovar, zámek, muzeum.

Doprava

Autem z Prahy: 62 km, z Plzně 71 km. Autobus: zastávka Nesuchyně a dále 200 m pěšky k hotelu.

Mapa polohy hotelu