Jógový pobyt s Renatou na Krásné Samotě

od 5 290
ubytování
Krásná Samota
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Programem Vás provede lektorka Renata Prema Zan, renata.joga@seznam.cz.
Můžete se těšit na tyto lekce: 2x hatha jóga, flow jóga, jóga s meditací.

V CENĚ ZAHRNUTO: ubytování s vegetariánskou polopenzí (snídaně-bufet, večeře-polévka, hlavní jídlo, salát, zákusek), jógový program, pojištění CK proti úpadku, sauna v určené časy.
V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO: místní poplatky-hradí se na místě, pojištění proti případnému zrušení zájezdu - lze doobjednat při rezervaci pobytu na www.ckfit.cz

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM CVIČENÍ:
pátek 18:00 - 19:00 hod. - flow jóga
sobota 7:30 - 8:30 hod. - hatha jóga
sobota 18:00 - 19:00 hod. - jóga s meditací
neděle 7:30 - 8:30 hod. - hatha jóga

Pobyt začíná příjezdem po 15. hod a končí v neděli v 11 hod.

Popis

Krásná Samota se nachází v obci Horní Chřibská, na pomezí Českého Švýcarska, Lužických hor a Labských pískovců. Chalupa je skvělým výchozím bodem pro všechny turisty a cyklisty, kteří chtějí vidět nejznámější místa Českého Švýcarska, ale i pro ty, kteří se chtějí toulat přírodou mimo turistická centra. Hostům je k dispozic úschovna kol, lyží nebo kočárků. Pokoje jsou zařízeny vybavenou kuchyňkou, ale rádi pro vás připravíme snídani. Snídaně jsou u nás vegetariánské. Při pobytu je k dispozici velký sál, využíván především na jógu nebo jako herna pro děti. Během pobytu je možné domluvit masáž, relaxovat v sauně nebo u otevřeného krbu se sklenkou vína.

Prostě u nás buďte jako doma, ale ciťte se jako na dovolené.


Ubytování

Check-in probíhá obvykle od 15:00 hodin, check-out pak do 11:00 hodin. Děti bez nároku na lůžko zdarma.

Apartmánč.1  se spaním v přízemí (manželská postel) i podkroví (na japonských futonech). Součástí je vybavená kuchyňka s výhledem do zahrady, vlastní koupelna a dvě toalety (5-6 lůžek + 1 rozkládací gauč).

Dvoulůžkový pokoj č.2 s manželskou postelí, vlastní prostornou koupelnou a vybavenou kuchyňkou s výhledem do údolí. Do pokoje je možné přidat dětskou postýlku.

Rodinný apartmán č.3 se spaním v přízemí (manželská postel) i podkroví (na japonských futonech). Součástí je vybavená kuchyňka s výhledem do zahrady, vlastní koupelna a samostatná toaleta (5-6 lůžek + 1 rozkládací gauč).

Rodinný, novomanželský, apartmán č.4 s nádherným výhledem do přírody. Apartmán je dvoupatrový, kde ve durhém patře je otevřený prostor s ložnicí a volně stojící vanou. Spodní část poskytuje také spaní, společný prostor k posezení a samostatnou koupelnu. (pro 4 osoby).


V celé chalupě najdete dominující přírodní materiály, původní trámy, dřevěnou podlahu a hliněné omítky. Hliněné omítky jsou čistě přírodním materiálem, složený z jílů, písku a řezanky. Ocení je nejen ten, kdo miluje dotek přírody, ale i lidé s respiračními potížemi a alergiemi

Pokoje jsou zařízeny vybavenou kuchyňkou, ale rádi pro vás připravíme snídani.  

K dispozici 3x apartmán a 1x pokoj. Ubytuje se tu 19 osob.Stravování

Snídaně jsou u nás vegetariánské

Další služby

Během pobytu je možné domluvit masáž, relaxovat v sauně nebo u otevřeného krbu se sklenkou vína.
Hostům je k dispozic úschovna kol, lyží nebo kočárků.

Mapa polohy hotelu