FIT víkend s Petrou Zbořilovou

od 3 590
ubytování
Hotel Buchlov
doprava Vlastní
strava Snídaně

Filtr

Můžete se těšit na tyto lekce:Jemná jóga pro zdravou páteř, bederní svaly a kyčle, Cvičení pánevního dna, Posílení hlubokého středu, Relaxace pro uvolněný dech.
Programem Vás provede lektorka Petra Zbořilová, pet.zborilova@seznam.cz.

V CENĚ ZAHRNUTO: ubytování se snídaní formou bufetu, FIT cvičební program, parkovné, Wifi, pojištění pro případ storna, zákonné pojištění CK proti úpadku.

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO: místní poplatky, obědy, večeře, wellness.


PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM CVIČENÍ:
pátek 17-18:15 hod.
sobota 9:30-10:45 hod., 16.30-17:45 hod.
neděle 7:30-8:45 hod.
Důležité časy pro Vaše plánování: check-in možný od 14. hod., check-out do 10 hod.
Snídaně 7:30-10:00 hod.

Popis

Stylový hotelový areál je umístěn  jen pár metrů od hradeb oblíbeného moravského hradu Buchlova. Budovy hotelu obklopené loukami a lesy nabízejí krásné, a především klidné, ubytování v centrální části přírodní rezervace Chřiby (místní název Buchlovské hory), v samém srdci moravského Slovácka.

Hotelový areál vznikl přebudováním původního hospodářského statku, patřícímu k samotnému hradu. Původní uspořádání s uzavřeným dvorním traktem vytváří příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci hotelových hostů. V této části hotelu je také umístěn venkovní bazén s protiproudem a pokojové terasy se zahradním posezením.

Vkusně vybavené pokoje jsou situovány ve dvou protilehlých budovách. Hosté většiny pokojů na vedlejší budově mohou využít venkovního posezení na pokojových teráskách nebo balkonech.

Samozřejmostí je široká nabídka kvalitních regionálních vín. Atraktivní okolí je přímo „prošpikováno“ turistickými a cyklistickými stezkami, které Vás dovedou k nejzajímavějším místům, památkám či akcím, kterými je tento region znám až za hranicemi naší vlasti. Před spaním ještě nezbytná relaxace v privátním hotelovém wellness, masáž a „hajdy do peřin“.Ubytování

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi. Dále je možnost objednat si pokoj s terasou či balkonem. Pokoje jsou vybaveny skříní nebo šatnou, ledničkou, psacím stolem, posezením, TV s plochou obrazovkou.

Stravování

Restaurace se nachází v přízemí hotelu s přístupem jak ze dvora hotelového komplexu, tak od silnice vedoucí k hradu. Historicko-venkovský styl interiéru ve Vás navodí tu správnou atmosféru pro příjemně strávené chvíle u dobrého jídla a sklenky vína od místních vinařů. V případě pěkného počasí nebo prázdnin, je pro Vás taktéž k dispozici venkovní zahrádka s posezením pro 30 osob.

Provozní doba restaurace:

Po - Čt: 11:00 - 18:00 hod.

Pá-So: 11:00 - 21:00 hod.

Ne: 11:00 - 18:00 hod.
Vybavení hotelu

Využijte nabídku biorezonanční terapie na Hotelu Buchlov.

Biorezonanční metoda Bicom je speciální terapeutický postup, který kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie.

Na jakém principu přístroj funguje?

Metoda biorezonance je založená na teorii, že každá látka, buňka, či předmět má svou jedinečnou frekvenci a vytváří elektromagnetické vlnění, které se dá změřit a jeho vlivu využívat i v medicíně. Ve spektru vibrací lidského těla se objevují vibrace cizích prvků, jež se v těle ukládají – jako těžké kovy, bakterie, viry, mykózy, paraziti, atd. Biorezonanční přístroj BICOM přijímá tyto rušivé elektromagnetické vibrace prostřednictvím elektrod umístěných na určitých částech těla, porovná je oproti zdravému vzorku, izoluje je, invertuje (obrátí), zesílí a takto upravené vrací do klientova těla formou léčivých vibrací.


Mapa polohy hotelu