FIT víkendový pobyt na Konopišti

od 3 890
ubytování
Golf & Spa Resort Konopiště
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Můžete se těšit na tyto lekce: Powerjóga, Pilates, Jin Jang jóga, zdravotní cvičení + rolling.
Lektorka: Tereza Sebesta, terezadancestribal@gmail.

V CENĚ ZAHRNUTO: ubytování s polopenzí na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji, FIT cvičební program, wellness, parkovné, místní poplatky,
V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO: pojištění proti případnému stornu ze strany klienta (nemoc, vážné rodinné důvody atd.), lze při rezervaci sjednat s CK FIT. Jednolůžkový pokoj za příplatek!

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM CVIČENÍ:
pátek 17:30 - 18:30 hod. - Powerjóga
sobota 7:30 - 8:30 hod. - PIlates,17:30 - 18:30 hod. - Jin jang jóga
neděle 7:30 - 8:30 hod. - Zdravotní cvičení + rolling

Pobyt začíná příjezdem po 14. hod a končí v neděli ve 14 hod.

Důležité časy pro Vaše plánování: check-in od 14. hod., check-out do 14 hod.
Snídaně 7:30-10:30 hod., večeře 18:30-21:00 hod.
Bazén 10-21 hod.

Popis

Hotel s celoročním provozem se nachází přímo v srdci areálu Golf Resort Konopiště. V pěti budovách nabízí 55 luxusních dvoulůžkových pokojů a dva apartmány. Na vyžádání je možno pokoje dovybavit přistýlkami. Domácí mazlíčci vítáni. Golf & Spa Resort Konopiště je ideálním místem pro strávení příjemného dne, víkendu, ale i pro delší pobyt. Součástí areálu jsou tři golfová hřiště. Přijeďte si užít golf a nádhernou okolní přírodu, vychutnejte příjemné probuzení uprostřed zeleně, ochutnejte delikatesy hotelové kuchyně.

Ubytování

Hotel nabízí luxusní dvoulůžkové pokoje a několik trojlůžkových. Na vyžádání je možno pokoje dovybavit přistýlkami.


Stravování

Snídaně nebo polopenze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“

Vybavení hotelu

Vnitřní a venkovní bazén, vířivka, solná lázeň, Kneippův chodník, pára, sauna či solární louka. Je možno absolvovat nejrůznější zkrášlující, ozdravné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace nebo koupele. Dále je pro klienty připravena posilovna a pro skupiny fitness sál.

Další služby

Zkrášlující, ozdravné či relaxační procedury jako masáže, zábaly, inhalace nebo koupele. Hotel akceptuje platební karty jsou EC/MC, VISA, Maestro, Diners Club, American Express.


Okolí

Mimo vlastní golfový resort je možno provozovat cyklistiku, objednat si let balónem, případně navštívit nádherný Zámek Konopiště či Jemniště. Okolí Golf & Spa Resortu Konopiště přímo vyzývá k cyklovýletům za krásami přírody či historickými památkami. Připraveno je pro Vás několik typů tras s různou délkou a náročností. Kola možno zapůjčit přímo v resortu.

Doprava

Z dálnice D1 Praha – Brno až do Mirošovic (EXIT 21) – 20 km. Po E55 z dálničního sjezdu (EXIT 21) směr Benešov/Tábor – 18 km. 4 km za Benešovem odbočka vpravo na silnici 114 směr Neveklov – 6 km. Po 4 km odbočit vlevo dle šipek – 2 km.

Mapa polohy hotelu