Jógová dovolená s Janou Hrbkovou

od 8 400
ubytování
Relax Hotel Bára
doprava Vlastní
strava Polopenze

Filtr

Můžete se těšit na: 10 lekcí - ranní yoga pro zdravá záda, večerní jemná power yoga + společný výlet, přednášky, koučink.
Lektorka: Jana Hrbková, www.thaigarden.cz
Přednášky:
Koučinkový workshop - www.aumakua.cz
Projezte se k radosti - www.dagmarchmelirova.cz
Základní pomoc při únavě a vyčerpání - www.janaburilova.cz

V ceně zahrnuto: ubytování dle zvoleného typu pokoje, polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 2 chodové menu), FIT cvičební program, parkovné, vstup do venkovního bazénku, místní poplatky.

REZERVACE: ckfit.cz, info@ckfit.cz, 603 118 624


Důležité časy:
check-in od 15-20 hod., check-out do 10 hod.
Snídaně 7:30-10 hod., večeře 18-20 hod..

Popis

Hotel se nachází na překrásném místě uprostřed přírody na jižním svahu hory Žalý. Poloha přímo u cyklotras a běžeckých tras nabízí dokonalé místo pro ubytování s dětmi 5 minut od centra obce Benecko v Krkonoších.

Ubytování

Útulné pokoje (dvoulůžkové, třílůžkové, apartmány..), některé pokoje s možností přistýlky.

Stravování

Snídaně, polopenze či plná penze. Tato informace je upřesněna u konkrétního pobytu, viz „Cena zahrnuje“.

Vybavení hotelu

Hotelová restaurace s krásným dětským koutkem (k dispozici jídelní židličky), tělocvična s fitness stroji pro dospělé i děti, wellness centrum s finskou a parní saunou, masáže (čokoládové, relaxační, medové), venkovní hřiště, houpačky, prolézačky, trampolína, kuželky, venkovní bazén.

Další služby

Pro maminky ubytované s malými dětmi je připraven mateřský koutek s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dětským nádobím pro přípravu stravy pro miminka. Koutek při ubytování s dětmi je přístupný 24 hodin denně.

Okolí

V jarních a podzimních měsících je možné podnikat krásné výlety pěšky či na kole do blízkého či vzdálenějšího okolí Krkonošského národního parku. Navštívit můžete rozhlednu Žalý, Herlíkovice, Janovu Hora či města Špindlerův Mlýn, Vrchlabí nebo Jilemnice.

Doprava

Autem z Prahy vzdálenost 139 km, Praha – Mladá Boleslav – Nová Paka – Horka u Staré Paky – Studenec – Vrchlabí – Benecko.

Mapa polohy hotelu