Melamun

Filtr

V ceně pobytu: ubytování se snídaní, koučink program, transfer z/na letiště (v případě, že pojede skupina pohromadě),

V ceně není zahrnuto: cestovní pojištění, doprava (vše lze při rezervaci objednat).Silně transformační pobyt s přesahem relaxačně - ozdravného pobytu (nejenom) pro zájemce o koučink žen a vedení kruhů (workshopů). Každý den řada koučovacích technik. Blahodárné podmínky, slunce a čerstvý vzduch ti dodají novou energii do života. Budeš mít možnost rozvíjet své jedinečné poslání a dary.

Místo kurzu: BALI

Jak bude kurz probíhat: škola probíhá denně od 9:00 do 10:30 hod. a od 18:00 do 19:00 hod.
Mezi ranním a večerním blokem probíhá hluboký seberozvojový proces - pracovat budete také sama se sebou (na kurzu Vám dáme speciální zápisník). Znovu objevíte svou sílu ženy. Celá výuka probíhá v českém jazyce. Veškeré materiály najdete přímo na místě, s sebou Vám stačí tužka, papír a dobrá nálada.
Večery naplníme meditací, společnými kruhy nebo sdílením ve skupině.
Minimálně jeden večer budeme společně sledovat hvězdnou oblohu.
Čeká nás nádherné sdílení ve skupině, laskavost a soucit z posvátné energie ostrova.


Obchodní a storno podmínky jsou ke stažení na webu CK FIT.

Platby probíhají vždy přes CK.
Rezervační záloha 50 % do 30.9.2023, doplatek do 31.12.2023.

Proč se vzdělávat na BALI:
Budeme sdílet naše životní příběhy, hledat možnosti a způsoby, jak koučování a tvou práci na workshopech se ženami uchopit. Naučíme tě využívat metodu, která lidem pomáhá změnit negativní přístup a vzorce v podvědomí.
Ukážeme si, jak s podvědomím pracovat, jaké otázky si pokládat a jak přistoupit ke změnám v životě.
Celý kurz probíhá ve velmi přátelském duchu a v příjemném prostředí slunečného ostrova. Členové skupiny se navzájem podporují a posouvají k úspěchům.

Co Vám kurz přinese:
Osvojíte si funkční techniky life koučinku.
Začnete měnit sebe, svůj přístup a postupem času i vztahy s lidmi okolo sebe.
Absolvujete výcvik pro koučky a průvodkyně žen.
Vyzkoušíte si jednotlivé techniky v praxi.
Získáte novou vizi a životní energii.
Pocítíte silnou podporu stejně naladěných žen.
Změníte své vnitřní nastavení a posunete se v životě dál.
Odhodíte strach a vybuduješte si zdravé sebevědomí.
Získáte certifikát o absolvování kurzu.

Pro koho je kurz určen:
Kurz koučinku je přesně pro Vás, pokud: milujete práci se ženami, chcete růst, učit se a pomáhat; se zajímáte o partnerské vztahy do hloubky; se toužíte vzdělávat v oblasti koučinku a sebelásky; oceníte přátelství žen a sílu skupiny; chcete zlepšit své komunikační dovednosti a schopnosti průvodce; toužíte následovat své jedinečné poslání.

Popis

Satriya Cottages je situován v centru letoviska Kuta, pouhé 2 minuty chůze od nádherné pláže, a nabízí tradiční design, pokoje s vlastním balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.


Cottages Satriya se nachází u nákupního centra Kuta Beach Walk, 10 minut chůze od náměstí Kuta Square a 10 minut jízdy od rušné třídy Jalan Legian, vyhlášené svým nočním životem, a mezinárodního letiště Ngurah Rai.

Pokoje jsou zařízené v tradičním balijském stylu a mají dostatek denního světla, posezení, TV, minibar a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem.
V restauraci se podávají místní, západní a čínské speciality. K dispozici je také pokojová služba. Můžete si dopřát relaxační masáž. Hotel má přepážku s turistickými informacemi, jejíž personál zajišťuje pronájem automobilů a dopravu na letiště.

Mapa polohy hotelu